Powrót do strony głównejOferujemy Państwu podłoża do rozmnażania i uprawy dla profesjonalnego ogrodnictwa, gwarantujące wysoką jakość, sterylność, szybką i czystą pracę.
Oferowane podłoża dostępne są w następującym asortymencie:


Oasis Growing Medium Flox
Podłożem do uprawy OASIS są płatki stosowane jako substraty do hydrokultur. Możliwości wykorzystania są wielorakie - zagonowe, rynnowe, pojemnikowe - szczególnie jeżeli chodzi o zastosowanie przy automatycznym nawadnianiu i nawożeniu. Praktyczne doświadczenia związane z wykorzystaniem płatków Flox dotyczą wielu upraw, miedzy innymi: anturium, orchidei, róż, gerber, chryzantem, buwardii. Dostępne są w różnej
wielkości. Płatki Oasis wykonane są z higroskopijnego tworzywa piankowego i bardzo dobrze spełniają wymagania nowoczesnego substratu do uprawy.
Oasis Pinpot System:
System wycinków substratowych w postaci klinów z osobnymi miseczkami typu Pinpot to nowoczesny system do ukorzeniania sadzonek.
Posiadają one następujące zalety:
  • substrat w postaci klina powoduje szybkie ukorzenienie
  • unika się przekorzenienia z jednej miseczki do drugiej
  • ułatwienie późniejszego wzrostu roślin
System Pinpot odznacza się następującymi cechami:
  • klinowy kształt substratu sprawia, że wzrost korzeni skierowany jest w dół. Dzięki temu kształtują się korzenie, które gwarantują dalszy dobry wzrost rośliny zgodnie z kształtem doniczki
  • między rzędami cyrkuluje powietrze
  • każda roślina jest oddzielona od innych, nie występuje przekorzenianie z jednej miseczki do drugiej. Dzięki temu lepiej rozwija się korzeń i łatwiejsze jest przesadzanie.
Oasis Rootcubes Growing Medium:
Cylinderki i kostki do ukorzeniania to wypróbowane substraty do rozmnażania sadzonek. Stosowane są przy ukorzenianiu roślin ozdobnych oraz drzewek i dostępne w różnych wielkościach i kształtach. Kostki do ukorzeniania nadają się do uprawy wielu roślin, które rozmnaża się za pomoca sadzonek np. pelargonie, chryzantemy, impatiens nowa gwinea, poinsecje, rośliny zielone, drzewka ozdobne i inne.
Kostki i cylinderki dostępne są w rozmaitych wymiarach zgodnie z wymaganiami danej uprawy.
Specials:
Podłoża do uprawy stosuje się również w innych obszarach rozmnażania roślin: mikrosadzonki z kultury tkankowej; wysiew roślin ozdobnych i warzyw. Firma Agrimedia oferuje różne produkty w zależności od obszaru zastosowania.
Gdyby Państwo szukali rozwiązań odpowiadających potrzebom indywidualnym prosimy o kontakt.


Pobierz cennik (format .doc, 65kb) 

<<wstecz   ^ do góry
copyright © 2002 Jabema Flor   Projekt i wykonanie Adv.pl